Kvalita, servis, příznivé ceny


Jsme ve vlastním areálu - Alejní 682, Krupka 417 42 u Teplic. 

Disponujeme vlastními nákladními vozy, zároveň využíváme služeb ostatních přepravců.

Obaly jsme schopni dodávat v krátkých termínech.


O nás


Na základě předchozích zkušeností majitelů společnosti v obalovém průmyslu byla v roce 2002 založena společnost OBALEXPRES s.r.o.

Jsme společností, která se specializuje na obaly a balení pro firmy všech velikostí. Naše hlavní oblastí působení je výroba a distribuce obalů převážně z vlnité lepenky. Nabízíme široký sortiment obalů, které splňují veškeré potřeby a požadavky zákazníků. Díky našemu týmu zkušených odborníků a moderním technologiím jsme schopni vyrobit obaly v nejvyšší kvalitě a s ohledem na životní prostředí. Dbáme na to, aby naše produkty byly ekologické a šetrné k přírodě.

Společnost se od samého počátku působení zaměřuje především na výrobu obalů z vlnitých lepenek a s tím spojený servis. Zabýváme se výrobou obalů z třívrstvých, pětivrstvých, sedmivrstvých a mikrovlnných lepenek. V rámci servisu poskytujeme nejen výrobu, ale i konsignační sklady a vlastní dopravu. 

Naše nabídka


Výroba a dodávka obalových materiálů - nabízíme široký sortiment obalů pro různé druhy výrobků, včetně přizpůsobených řešení pro konkrétní zákazníky.

Logistické služby - zajišťujeme komplexní logistické řešení pro dopravu a skladování.

Tisk a potisk obalů - metoda flexotisk.

Laminace - ochrana vůči vlhkosti.

Množství dokážeme vyrobit od jednoho kusu až po statisíce.


spokojený zákazník
týmová práce
komunikace
udržitelnost
kvalita
Vytvořte si webové stránky zdarma!