OBALEXPRES
Menu ›

Náhradní plnění formou odběru výrobků

> Co je náhradní plnění

Zákon č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti v § 81 stanovuje podmínky pro zaměstnávání osob se zdravotním postižením.

Tento zákon se vztahuje na všechny zaměstnavatele s více jak 25 zaměstnanci, povinný podíl zaměstnávání osob se zdravotním postižením je stanoven 4% k celkovému počtu zaměstnanců.

Služby v rámci náhradního plnění:

Pro vaše potřeby uskutečnění náhradního plnění máme pro vás naši partnerskou společnost OBALY KARTONY s.r.o., zabývající se výrobou obalů z vlnitých lepenek a dodávek obalových materiálů.

Povinný podíl a možnosti jeho splnění:

Zaměstnáváním osob se zdravotním postižením – 4% k celkovému počtu zaměstnanců
                                                                                      každých 25 zaměstnancům = 1 OZP

 

 

Vzhledem ke skutečnosti, že každý poskytovatel náhradního plnění musí tento limit dodržet a nemůže poskytnout náhradní plnění nad limit, doporučujeme sjednat si odběr služeb, výrobků, v režimu náhradního plnění pro příslušný rok na počátku tohoto roku, pokud možno co nejdříve.

Smluvně uzavřená dohoda o poskytnutí náhradního plnění, je pro odběratele jistotou, že bude mít náhradní plnění bez dalších problémů, zajištěno.

Poskytovatel náhradního plnění:

OBALY KARTONY s.r.o.
Folknářská 1246/21
405 02 Děčín II
e-mail: info@obalexpres.cz

V zaměstnávání OZP máme zkušenosti od roku 2008, nadpoloviční poměr OZP, který plníme, nám umožňuje poskytovat služby, výrobky pro náhradní plnění.

Odběrem našich služeb získáte náhradní plnění.

Povinnost evidence zaměstnavatelů OZP, evidovat veškeré informace spojené s náhradním plněním, která musí obsahovat identifikační údaje odběratele a hodnotu dodaných výrobků, služeb, máme zajištěnu.
Proto i náhradní plnění , které smluvně ujednáme, je bez problémů dodrženo.

 

Obalexpres s.r.o., Bohosudov - Alejní 682, 417 41 Krupka
© 2023 Obalexpres s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace